Clases extraescolares de español

En las clases extraescolares de español los estudiantes conocen tanto la lengua como la cultura española y de los países de América Latina. Durante las clases los alumnos aprenden español en forma más infomal y divertida, usando el Internet, viendo las películas y cantando las canciones populares hispanohablantes.

Las clases están abierto para cada estudiante-no tienes que saber español para apuntarse a nuestro grupo!

Cada jueves a las 13.45

Kolo hiszpańskie

Na kole hiszpańskim uczniowie poznają zarówno język, jak i kulturę hiszpańską oraz kulturę krajów Ameryki Łacińskiej. Podczas zajęć uczniowie mają możliwość uczenia się hiszpańskiego w sposób mniej formalny a zarazem zabawny, używając Internetu, oglądając filmy i śpiewając popularne piosenki hiszpańskojęzyczne.

Koło hiszpańskie jest dla każdego ucznia-nie potrzebujesz znać hiszpańskiego, aby dołączyć do naszej grupy!

W każdy czwartek o 13.45

Dla klas I, IV, V